KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9579614
nr 957 9614
Akvareller
2 st, ATG, bland annat motiv från Visby, signerad, 8x16 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:24:18
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr